Réglament i organització

essai-camping-torreilles--1920x750.png
U11 Masculí o bé mixte : nens nascuts el 2004 i 2005
U11 Femení : nenes nascudes el 2004 i 2005
U13 Masculí : nens nascuts el 2002 et 2003
U13 Femení : nens nascuts el 2002 i 2003
13 i 14 JUNY 2015
TOURNOI DEL ROSSELLO

Règlement du tournoi

drapeau_anime_france.gif
 

Reglament del torneig

Estelada.gif
 

EQUIPS PER CATEGORIA

U11F U11M U13F U13M
AL PASSAGE « A » AUCH BC ABB CORNEBARRIEU AS MONFERRANDAISE
AL PASSAGE « B » AL PASSAGE AS MONFERRANDAISE AVENIR MURETAIN B
AVENIR MURETAIN B AS LA PENNOISE « A » AVENIR MURETAIN B B ST MARCELLIN
B ST MARCELLIN A.S LA PENNOISE « B » B HERSAIN NORD 31 BBC EYBENS POISAT
BC QUINT FONSEGRIVES AVENIR MURETAIN B B ST MARCELLIN Ent. VALLESPIR
CN SABADELL ES PORNICHET BC QUINT FONSEGRIVES NET’S
LA PATRIOTE TOULOUSE TRAVEL TEAM CN SABADELL « A » PORTET RACING B
LAVERNOSE LACASSE B.C RIVESALTES CN SABADELL « B » US SASSENAGE
NET'S LA PATRIOTE CTC MONT VALERIEN  
PORTET RACING Basket LAVERNOSE LACASSE NET’S  
  TROPIK BC UA SAVERUNOISE B  
  B ST MARCELLIN    
 
 
Programació dels partits
 

U11 - DISSABTE 13 JUNY 2015 -

Horaires TERRAIN 1 (Halle des sports BB) TERRAIN 2 (Halle des sports BB) TERRAIN 3 (Extérieur) TERRAIN 4 (extérieur)
9h30 AL PASSAGE 1 / AVENIR MURETAIN BC QUINT FONSEGRIVES / AL PASSAGE 2 TROPIK BC / LA PATRIOTE AS LA PENNOISE 1 / TOULOUSE TT
10h15 AUCH BC / AS LA PENNOISE 2 AVENIR MURETAN / LAVERNOSE LACASSE CN SABADELL / LAVERNOSE LACASSE B. ST MARCELLIN / LA PATRIOTE
11h00 AL PASSAGE / ES PORNICHET B BC RIVESALTES / B ST MARCELLIN NET'S / AL PASSAGE 1 RACING PORTET B / BC QUINT FONSEGRIVES
11h45 AS LA PENNOISE 2 / TROPIK BC LAVERNOSE LACASSE / AS LA PENNOISE 1 AVENIR MURETAIN / CN SABADELL AL PASSAGE 2 / LA PATRIOTE
12h30 LAVERNOSE LACASSE / NET'S RACING PORTET B / B ST MARCELLIN AUCH BC / AL PASSAGE AVENIR MURETAN / BC RIVESALTES
13h15 LA PATRIOTE / ES PORNICHET B TOULOUSE TT / B ST MARCELLIN CN SABADELL / AL PASSAGE 1 LA PATRIOTE / BC QUINT FONSEGRIVES
14h00 TROPIK BC / AUCH BC AS LA PENNOISE 1 / AVENIR MURETAN AVENIR MURETAIN / NET'S AL PASSAGE 2 / RACING PORTET B.
14h45 AL PASSAGE 1 / LAVERNOSE LACASSE BC QUINT FONSEGRIVES / B ST MARCELLIN LA PATRIOTE / AL PASSAGE TOULOUSE TRAVEL TEAM / BC RIVESALTES
15h30 CN SABADELL / NET'S LA PATRIOTE / RACING PORTET B. ES PORNICHET B / AS LA PENNOISE 2 B ST MARCELLIN / LAVERNOSE LACASSE
16h15 AVENIR MURETAIN / LAVERNOSE LACASSE AL PASSAGE 2 / B ST MARCELLIN AL PASSAGE / TROPIK BC BC RIVESALTES / AS LA PENNOISE 1
17h00 AS LA PENNOISE 2/ LA PATRIOTE LAVERNOSE LACASSE / TOULOUSE TT ES PORNICHET B / AUCH BC B ST MARCELLIN / AVENIR MURETAIN
 

U13 - DISSABTE 13 JUNY 2015 -

Horaires TERRAIN 5 (Halle des sports HB) TERRAIN 6 (Extérieur) TERRAIN 7(Annexe BB)
9h30 Ent. VALLESPIR B / SASSENAGE AS MONTFERRANDAISE / RACING PORTET B. ABB CORNEBARRIEU / CN SABADELL "A"
10h15 AS MONTFERRANDAISE / AVENIR MURETAIN NET'S / B. ST MARCELLIN BBC EYBENS POISAT/ AVENIR MURETAIN
11h00 B HERSAIN NORD 31 / NET'S CN SABADELL "B" / BC QUINT FONSEGRIVES B. ST MARCELLIN / UA SAVERUNOISE B.
11h45 AVENIR MURETAIN/ EVB B. ST MARCELLIN /AS MONTFERRANDAISE CTC MONT VALERIEN - RUEIL / AS MONTFERRANDAISE
12h30 RACING PORTET B. / NET'S SASSENAGE / BBC EYBENS POISAT NET'S / ABB CORNEBARRIEU
13h15 AVENIR MURETAIN / BC QUINT FONSEGRIVES B HERSAIN NORD 31 / B. SAINT MARCELLIN CTC Mt VALERIEN - RUEIL / CN SABADELL "B"
14h00 AS MONTFERRANDAISE / NET'S Ent. VALLESPIR B / BBC EYBENS POISAT CN SABADELL "A" / UA SAVERUNOISE B.
14h45 BC QUINT FONSEGRIVES / AS MONTFERRANDAISE ABB CORNEBARRIEU / B HERSAIN NORD 31 AVENIR MURETAIN / CTC Mt VALERIEN - RUEIL
15h30 UA SAVERUNOISE B. / NET'S SASSENAGE / AVENIR MURETAIN CN SABADELL "A" / B. ST MARCELLIN
16h15 RACING PORTET B. / B. ST MARCELLIN AVENIR MURETAIN / CTC MONT VALERIEN - RUEIL AS MONTFERRANDAISE / CN SABADELL "B"
17h00 B. ST MARCELLIN / ABB CORNEBARRIEU UA SAVERUNOISE B. / B HERSAIN NORD 31 NET'S / CN SABADELL "A"
 

U11 - DIUMENGE 14 JUNY 2015 -

Horaires TERRAIN 1 (Halle des sports BB) TERRAIN 2 (Halle des sports BB) TERRAIN 3 (Annexe BB) TERRAIN 4 (annexe BB)
9H00 AUCH BC /LA PATRIOTE TROPIK BC / ES PORNICHET B AL PASSAGE / AS LA PENNOISE 2 AS LA PENNOISE 1 / B. ST MARCELLIN
9H45 AVENIR MURETAIN / TOULOUSE TT BC RIVESALTES / LAVERNOSE LACASSE    
10h30 1/2 FINALE
(1er poule A / 2ème poule B)
  1/2 FINALE
(1er poule B / 2ème poule A)
 
11h15 1/2 FINALE
(1er poule A / 2ème poule B)
  1/2 FINALE
(1er poule A / 2ème poule B)
 
12h00 Match classement 5-6
(3ème poule A / 3ème poule B)
Match classement 7-8
(4ème poule A / 4ème poule B)
Match classement 3-4
(perdant 1/2 finales)
Match classement 11-12
(6ème poule A / 6ème poule B)
12h45 Match classement 5-6
(3ème poule A / 3ème poule B)
Match classement 7-8
(4ème poule A / 4ème poule B)
Match classement 9-10
(5ème poule A / 5ème poule B)
Match classement 3-4
(perdants 1/2 finales)
 

U13 - DIUMENGE 14 JUNY 2015

Horaires TERRAIN 5 (Halle des sports HB) TERRAIN 6 (extérieur) TERRAIN 7 (extérieur)
9H00 BC QUINT FONSEGRIVES / CTC Mt VALERIEN AVENIR MURETAIN / CN SABADELL "B" NET'S / CN SABADELL "A"
9H45 Match classement 5-8
(3ème poule A / 4ème poule B)
Match classement 5-8
(4ème poule A / 3ème poule B)
ABB CORNEBARRIEU / UA SAVERUNOISE B.
10h30 1/2 FINALE
(1er poule B / 2ème poule A)
B HERSAIN NORD 31 / CN SABADELL "A" B. SAINT MARCELLIN / NET'S
11h15 1/2 FINALE
(1er poule A / 2ème poule B)
Match classement 7-8
(perdants matchs 5-8)
Match classement 5-6
(vainqueurs matchs 5-8)
12h00 1/2 FINALE
(1er poule A / 2ème poule B)
Match classement 9-10
(5ème poule A / 5ème poule B)
Match classement 7-8
(4ème poule A / 4ème poule B
12h45 1/2 FINALE
(1er poule B / 2ème poule A)
Match classement 3-4
(perdants 1/2 finales)
Match classement 5-6
(3ème poule A / 3ème poule B)
13h30 Match classement 3-4
(perdants 1/2 finales)
   
COUPE CHAMPION.jpg

FINALES

Horaires TERRAIN 1
(Halle des sports BB)
13h30 FINALE U11 FEMININES / FEMINI
14h15 FINALE U11 MASCULINES / MASCULI
15h00 FINALE U13 FEMININES /FEMINI
15h45 FINALE U13 MASCULINES /MASCULI
podium_bleu2 copie.jpg

PETITS DEJEUNERS - ESMORZARS
DIUMENGE /DIMANCHE 14 JUIN 2015

07H00 07H15 07H30
DEPART POUR RIVESALTES 08H15 DEPAT POUR RIVESALTES 08H30 DEPART POUR RIVESALTES 08H45
AUCH BC - U11M ABB CORNEBARRIEU – U13F TOUS LES AUTRES
LA PATRIOTE - U11M UA SAVERUNOISE U13F TOTS ELS ALTRES
TROPIK BC - U11M B HERSAIN NORD 31 – U13F  
ES PORNICHET - U11M CN SABADELL U13F "A"  
AL PASSAGE - U11M B ST MARCELLIN – U13F  
AS LA PENNOISE - U11M 1 & 2 AVENIR MURETAIN – U11M  
B. ST MARCELLIN - U11M TOULOUSE TRAVEL TEAM – U11M  
BC QUINT FONSEGRIVES – U13F BC RIVESALTES – U11M  
CTC MONT VALERIEN –U13F LAVERNOSE LACASSE – U11M  
AVENIR MURETAIN - U13F 3ème poule A – U13M  
CN SABADELL U13F "B" 4ème poule B – U13M  
NET'S – U13F 4ème poule A – U13M  
  3ème pouLe B – U13M  
PETIT DEJ.jpeg

PETITS DEJEUNERS - ESMORZARS
SAMEDI 13 JUIN 2015

07H00 07H15 07H30
DEPART POUR RIVESALTES 08H15 DEPART POUR RIVESALTES 08H30 DEPART POUR RIVESALTES 08H45
AL PASSAGE U11F 1 &2 LAVERNOSE LACASSE – U11F & M CN SABADELL U13F "B"
AVENIR MURETAIN U11F CN SABADELL – U11F CTC MONT VALERIEN – U13F
BC QUINT FONSEGRIVES – U11F NETS’ – U13M ES PORNICHET B – U11M
AS MONFERRANDAISE – U13M BBC EYBENS POISAT – U13M AL PASSAGE U11M
TROPIK BC – U11M AVENIR MURETAIN – U13 M & F BBC EYBENS POISAT – U13M
LA PATRIOTE – U11M AS LA PENNOISE 2 – U11M AS MONTFERRANDAISE - U13M
AS LA PENNOISE – U11M1 LA PATRIOTE – U11F UA SAVERUNOISE U13F
TOULOUSE TRAVEL TEAM – U11M AUCH BC – U11M B HERSAIN NORD 31 – U13F
SASSENAGE – U13M AVENIR MURETAIN - U11M  
ABB CORNEBARRIEU – U13F AS MONFERRANDAISE – U13F  
CN SABADELL U13F "A"    

SAMEDI SOIR - DISSABTE A LA NIT

 

19H30: REPAS DE TOUS LES ENFANTS

(sous la responsabilité des parents ou cadres d’équipe).

Sous le « barnum » situé à l’entrée du "Mar I Sol"


19:30: MENJARS PER A TOTS ELS NENS

( sota la responsabilitat dels pares o responsables dels equips)

En el marc del " Barnum ", situat a l'entrada del "Mar I Sol"


19H30: APERITIF RESERVE AUX ADULTES (accompagnants et coachs)
19:30:  APERITIU RESERVAT PER ADUTS
(acompanyants i coachs)


20H30: DEBUT DU REPAS POUR LES ACCOMPAGNANTS ADULTES

20:30 : INICI DEL DINAR PER A ADULTS QUE ACOMPANYEN



20H00 - Minuit: Animation musicale DJ au bar de la piscine.

20:00 - 0:00:     Animació musical DJ al bar de la piscina.

 
Us desitgem un excel.lent viatge fins al Rosselló i us esperem, als uns, el divendres 12 de JUNY a finals de tarda, a la recepció de "Mar i Sol" , Boulevard de la Plage a TORREILLES, i als altres, el dissabte 13 de JUNY al matí a RIVESALTES, en el mateix lloc del torneig.
Us demanem respecteu els horaris dels esmorzars així com de l'arribada al lloc, per tal que poguem complir amb la programació dels partits tal com s'ha planificat. Us agraïm la vostra comprensió.

PENSEU EN ELS TXECS DE FIANçA: 200 € per equip

UN ULTIM CONSELL: no oblideu de portar el banyador !!

Fins molt aviat,

Els organitzadors
Itinéraire de RIVESALTES à TORREILLES-PLAGE
 
  • SITE du Tournoi del Rossello à RIVESALTES
  • HEBERGEMENT: Village Camping Spa MARISOL, Torreilles, Languedoc-Roussillon, France

NOUS REMERCIONS NOS PARTENAIRES

 
 
 
 
 
 
ce site a été créé sur www.quomodo.com